top

אודות דניאלה והופ-דאנס

248181_475586265789623_633975562_n

אודות דניאלה

דניאלה הופ (דניאלה פלמן קרו), בעלת העסק Hoop The Loop, אומנות הריקוד דרך חישוק, נולדה בארגנטינה ועלתה לארץ בשנת 1999. רקדנית בעלת יותר מ-20 שנות ניסיון, ג'אגלרית משנת 2000 ומדריכת אירובי בוגרת ווינגייט שנת 2002. אשת משפחה, אמא ל 2 ילדים, 2 חתולים וכלב. בין המדריכות הראשונות והמובילות בתחום ה "הופ דאנס" בישראל. פיתחה את השיטה Power hoop dance.

"אני רוקדת מהיום שיש לי זיכרון… רקדתי בכל מיני להקות ריקוד בעולם בשלל סגנונות, ביניהם היפ-הופ, ג'אז, ריקוד אפריקאי ופרי-סטייל והיום אני נותנת את נשמתי להופ דאנס, הריקוד עם החישוק. הקמתי את HOOP THE LOOP במטרה לשתף את אהבתי עם כל האנשים המעוניינים להכניס את הקסם והריפוי שקיים בריקוד גם לעולם שלהם".

אודות הופ-דאנס

"הופינג" ו "הופ דאנס" או בעברית "לחשק" ו "ריקוד בליווי חישוק" שינו והעשירו את חיי בדרכים רבות. יחד עם מודעות גופנית, נפשית ורוחנית מוגברת, ה-הופ דאנס הביא לחיי הרבה מתנות כמו שמחה, כושר ,שחרור, כיף, קהילה מדהימה וחברים חדשים לחיים. במהלך השנים ראיתי איך החישוקים מחברים בין אנשים שונים, מביאים את המתנה הזאת לרבים אחרים ובנוסף גם חולקים את כוח הריפוי החיובי שלהם… חישוק הוא משחק, הוא שותף לריקוד , הוא כלי רוחני שמחבר בין גוף, נפש ורוח.

גוף: הרבה יותר מאשר רק דרך לשרוף קלוריות, לעצב את המותניים ועבודה על יציבות, "הופינג" הוא דרך מהנה ויצירתית לכושר גופני. היתרונות הפיזיים של ה"הופינג" או "הופ דאנס" הם: הגברת מודעות לגוף, שריפת קלוריות בזמן שנהנים, חיזוק וחיטוב של שרירי הבטן והגב, שחרור הירכיים ועמוד השדרה, שחרור אנדורפינים החשובים למצבי רוח, גמישות, שיווי משקל, קצב, קואורדינציה , בעזרת תרגול ותרגילים מתאימים הופר מנוסה יותר יכול לחזק חלקים נוספים בגוף, כמו ידיים ורגליים.

נפש: רוב ה"הופרים" (מחשקים) אחרי זמן מה של תרגול, מגלים בעצם שהתנועה עם החישוק מרגיעה את הנפש. כשמתחילים לרקוד מיד מרגישים את התחושה הממכרת של ההתמקדות המדיטטיבית שמשחררת את המחשבה. יחד עם חישוק ,אנשים מיומנים יותר הגיעו למצב של תנועה זורמת ,כגוף אחד ובקלות רבה יכולים לבצע תנועות נטולות מחשבות, המוח נכנס למצב ממוקד, ברור של להיות ולזרום לחלוטין ברגע. לחיות "כאן עכשיו".

רוח: רוחו של ה"הופר" (מחשק) הוא החלק העמוק ביותר,המורכב ביותר והאישי ביותר. ה"הופינג" שונה בין אדם לאדם, לכל אחד יש את החישוק המיוחד שלו ואת המוזיקה שהוא נהנה לרקוד לפיה, עבור חלק זה רק לכיף או דרך קלילה להגיע לכושר גופני.לאחרים הוא הדרך הטובה ביותר להגיע לשלווה, ושקט. ולכולם זהו אמצעי של קבלה עצמית דרך הריקוד, מקום של חיבור. "הופינג" בשבילי וגם לרבים אחרים הוא מדיטציה מרגשת שממלאת את גופי באנרגיות חדשות ומחודשות, נותנת לי להרגיש מה זה להיות כאן ועכשיו., וגורמת לי להאמין שריקוד לצורך ריפוי הוא אפשרי!

Power Hoop Dance - שיטת הלימוד האישית שלי:

פאוור הופ דאנס זו דרך חיים. אחרי שהייתי בסדנאות בחו"ל ושיעורים בארץ, גיליתי בעצם שהדרך בה אני מלמדת את ההופ דאנס שלי היא ייחודית ושונה מכל מה שראיתי או הכרתי. בשיעורים שלי אני עוזרת לאנשים לנוע, לחיות את הריקוד שלהם מהמקום הכי עמוק, אוטנטי, נקי וטהור שלהם. מבקשת מהם לא לשפוט את עצמם, לא לחקות אנשים אחרים, לא לצפות לתוצאות… רק לשחרר ,להיות ולחיות את הרגע, שם באמת נוצר השינוי האמיתי!, התרגילים והזרימה מגיעים כתוצאה מקבלה עצמית. רק אחרי שהגוף והנפש שלנו נקיים מציפיות, הם (אתם/ן) מוכנים ללמידה, שם מתחיל המשחק!!

Designed by Sharon Sheen